Biyoenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimi

Biyoenerji, yaşam enerjisi olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Bedene bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

Hemen Başvurun
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Gereklidir

Lisans ve Akreditasyonlar

 • Bioenerji Kursu Tanımı

  BİOENERJİ EĞİTİMİ

  Bioenerji, yaşam enerjisi olarak bilinir. Bedene bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

  Bioenerji pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir. Bioenerji vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir. Bu mucizevi eğitim ile şifacı olabilir kendinize sevdiklerinize çalışmalar yapabilir. Profesyonel şifacılığa adım atmış olabilirsiniz.

  Bioenerji ile kendi bedenimizi, çevremizdeki her şeye enerjinizi sunabilirsiniz. Pozitif yaşam enerjisi ile besleyebilirsiniz. Bioenerji asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır. Bioenerjiniz aktifleştikten sonra kendinize ve çevrenize beden ruh zihin dengelemesi yapabilir. Çakralarınızı dengeye getirebilir. Pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz. Siz değerli kursiyerlerimiz için eğitimimize ilişki şifalandırma ve bioenerjiyle bolluk bereket çalışmalarının nasıl yapılacağını da ekledik.

  Günümüzde bir çok ekol bir çok enerji çalışması olmasına rağmen bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken, bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkılı olmayı seçebilir ya da profesyonel olarak bioenerji uygulayıcısı olabilirsiniz.

  Öncelikle, Bioenerji nedir? ve Bioenerji ne işe yarar? Sorularının cevaplarını vererek başlayalım. Bioenerji “yaşam enerjisi” olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Bedene Bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde, bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan Bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

  Bioenerji, pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir. Bioenerji vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir.   Bioenerjist nasıl olunur? Diyorsanız, bu mucizevi eğitim ile profesyonel bir şekilde kendinize ve sevdiklerinize çalışmalar yapabilirsiniz.

  Bioenerjinin Ne İşe Yarar?

  Günümüzde birçok ekol, birçok enerji çalışması olmasına rağmen, Bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez ve kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken Bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif, kolay ve çabasız yaşam akışı sağlar.

  BİOENERJİ KURSU NASILDIR?

  Eğitimimiz videolarımızla birlikte canlı yayın ve 2 günlük yüz yüze eğitimle zenginleştirilmiştir. Bu şekilde hem uzaktan hem birebir eğitim alma şansı yakalamış olacaksınız. Tüm kursiyerlerimizin Bioenerji aktifleştirilmesi tek tek eğitimcimiz tarafından aktifleştirilecektir. Eğitim sonunda Uluslararası Geçerli Bioenerji Sertifikası verilecektir.

  Online Bioenerji Eğitimi İle Bioenerji Sertifikası Almak İçi Hemen Başvuru Formunu Doldurun

 • Kimler Katılabilir

  • Tıp Doktorları,
  • Sağlık Görevlileri,
  • Fizik Tedavi Uzmanları,
  • Psikologlar,
  • Hipnoterapistler,
  • Psikolojik Danışmanlar,
  • Yaşam Koçları,
  • Reiki Uygulayıcıları,
  • Güzellik Uzmanları,
  • Diyetisyenler,
  • Şifacı olmak isteyenler,
  • Kendisine ve Çevresine enerji aktarmak isteyenler ve bioenerjiye ilgi duyan herkes.

 • Ders İçeriği

  Bioenerji nedir ?

  Bioenerji ne değildir?

  Bioenerji nasıl uygulanır ?

  Bioenerji’nin dengelenmesi

  Bioenerji uygulayıcısı olmak

  Yaşam dengenizin önemi ve pozitif frekansa nasıl geçeriz?

  Kendimize nasıl bioenerji uygularız?

  Manyetik alanda bioenerji çalışması

  Aura nedir ve nasıl genişletilir?

  Çakra nedir ?

  Çakraların dengelenmesi ve açılması.

  Meditasyon uygulamaları

  Nefes teknikleri ile beraber arınma egzersizleri.

  Bioenerji seansları nasıl yapılır ?

  Bölgesel bioenerji nasıl çalışılır?

  Duygusal blokajlara bioenerji çalışması

  Geçmiş yaşamı şifalandırma

  Travmalara bioenerji çalışması

  Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi

  Pozitif enerjiyi koruma

  Negatif bağların kesilmesi

  Biyoenerji de uzmanlaşma teknikleri.

  Bitkilere enerji yollama bitkilerin enerjisi

  Bilinçaltımızdaki korku ,kaygı, stres ve sıkışmış duyguları arındırma.

  Bolluk bereket konusunda olan blokajların kaldırılması ve bioenerji ile şifalandırma

  İlişki konusunda bioenerji ile şifalanma

  Uygulamalar

  Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme)

  Enerji egzersizleri

  Bioenerji seansı uygulaması

  Negatif enerjilerden korunma

  Bulunduğumuz yaşa kadar arınma işlemi

  Danışan ile tanışmadan başlayarak nasıl seans yönetilir

  YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

  Bioenerji eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabilceksiniz. Eğitimin 2. gününde Kadim öğreti olan HOOPONOPONO ile tanışıp yüksek frekans ile bio enerji ile bütünleşeceksiniz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk,sağlık,neşe, ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Şifa olsun ve öyle oldu.

 • Eğitmen

  Sevgi KELEŞ
  EFT Uzmanı ve Eğitmeni

  1989 ARALIK Ankara doğdu. Meslek olarak 2. Üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti.

  2018 yılına kadar  bir çok eğitimi hızla tamamladı. Ünvan olarak ;

  Evlilik -İlişki Danışmanlığı ve

  Bilinçaltı ve Kuantum  Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da çok sayıda seans halen yapmaktadır.

  Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TVB röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli Programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da bir çok ünlü ile  seans yapmakta eğitim vermektedir.  Yapmış olduğu gönüllü özverili seanslarla, eğitimlerle bir çok kez plakete layık görülmüştür.

  2019 Yılında Kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur

  EFT Eğitimi ile yolları bir danışanının eşimle barıştım ama yanağımdaki tartışmadan sonra kalan ağrıyı unutmadığını söylemesi Sevgi Keleş’ İ EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

  EFT eğitimlerini ve Eft eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT senası yaptı.  Aynı danışanını davet ederek ona eft uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his bir anlam yükleyemiyordu. Eft nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerimde  ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.

  Duygular birikerek hayat akışımızı tıkıyor sebepsiz hırçın, mutsuz, korku dolu kalabiliyoruz. Öfkemizi yenemeyebiliyoruz. Bazen aynı olaylar farklı suretlerle hayatımıza giriyor işte tüm bunlardan hep birlikte kurtulmak mümkün.

  Eft nin yaşamınızda nasıl değişiklikler kattığını görmek için bizi ulaşın.

   

  ALDIĞI EĞİTİMLER

  Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

  Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi

  Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyleştirme

  Yaşam Koçluğu

  Nefes Koçluğu

  EFT

  NLP Master Practitoner

  ACCESS BARS

  USAİ REİKİ MASTER

  PSİKOLOJİK –RUHSAL ASTROLOJİ

  Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

  Denge Semineri

  Bütünsel Gelişim Seminer Programı

  Etkili iletişim ve Diksiyon

  Eğitimcinin Eğitimi

 • Tanıtıcı Video

 • Sıkça Sorulan Sorular

  1. Eğitim Formatınız Nedir?

  Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

  2. Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

  Üst kısımda gördüğünüz ‘’ Hemen Başvur’’ kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktır.

  3. Eğitimlere Nereden Ulaşabiliriz?

  Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

  4. Eğitimlerime Ne Kadar Süre Online Erişim Yapabileceğim?

  Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

  5. Eğitim Videolarını İzleme Sınırım Var Mı?

  Videolarınızı açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. Eğitime kayıt olduğunuz ilk andan itibaren danışmanlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

  6. Sınav Formatı Nedir, Nasıl Gerçekleşir?

  Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

  7. Sınavdan Geçme Notum Nedir?

  60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

  8. Sınava Kaç Kez Girme Hakkım Var?

  Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

  9. Eğitimlerimi Tamamladığımda Herhangi Bir Belge Alacak Mıyım?

  Eğitimlerinizi tamamladığınız programına göre Uluslararası Onaylı veya M.E.B. onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

  10. Sertifikam Ne Zaman Ve Nasıl Gönderilecek?

  Eğitimin süresini doldurup, eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile sizlere gönderilecektir.

  11. Nasıl Ödeme Yapabilirim, Taksit Seçeneği Bulunuyor Mu?

  Ödemeleriniz için Via Akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

  12. Sorun Yaşadığımda Nasıl Destek Alırım?

  Via Akademi’nin genç ve dinamik eğitim danışmanı kadrosuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvurun!
Back to top of page