Thetahealing® Eğitimi

ThetaHealing, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından geliştirilen ve duygusal enerjinin insanların sağlığını nasıl etkilediğini keşfetmek amacıyla insanlara beyin dalga döngüsünü daha rahat teta dalgalarına değiştirerek doğal sezgiyi geliştirmeyi öğretiyor.

Hemen Başvurun
Başvuru Bilgileriniz Eğitim Danışmanlarımız Tarafından Değerlendirildikten Sonra Size Hemen Geri Dönüş Yapılacaktır
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Gereklidir

Lisans ve Akreditasyonlar

 • Kurs Tanımı

  Thetahealing® Eğitimi Hakkında

  Theta Healing yaşamınızı baştan sona değiştirecek bir felsefedir.

  Hayat, negatif düşüncelerin hâkimiyetinde geçemeyecek kadar kısadır. Bu nedenden ötürü bireylerin kendilerini ve bilinçaltlarını pozitif şekle getirecek şekilde eğitmeleri gerekmektedir. 

  Theta Healing nedir sorusuna da genel olarak insanları pozitif düşüncelere yöneltmek için çalışılan bir meditasyon çeşitidir. Fiziksel rahatlama, zihin kalibrasyonunu artırma, IQ artışı, stresi azaltma, kaygıyı ve endişeyi yok etmeye yarar. Bunun yanında güçlü yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur.

  Bir tür meditasyon çalışması olarakta tanımlanması mümkün olan Theta Healing, aslında insanın enerjisini kontrol etmesini sağlamaktadır. Enerji kontrolü ise özellikle yaşadığımız çağda farklında olunmasa dahi çok gereklidir Theta Healing eğitimimize katılım sağlayan öğrencilerimiz bu alanda uzmanlaşarak Theta Healing uygulayıcısı olacak boyuta gelebilmektedir. Böylece öğrencilerimiz insanların bilinçaltlarında yer alan yararsız ya da negatif düşünceleri yok ederek onlara daha iyi bir yaşam sunabilmektedir.

  Şunu bilmenizi isteriz ki; Theta healing kurucusu Vianna Stibal kanser olduktan sonra Theta Healing ile iyileşmiştir.

  Theta Healing Faydaları

  İnsanları çocukluklarından bu yana kabul etmiş oldukları ve bilinçaltına ektikleri tabular yönlendirmektedir. Bu açıdan bakıldığında Theta Healing meditasyonları bu tabuların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Theta Healing eğitimlerimiz ismini beyin dalgalarından alınan bu sistemle iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Böylece koçlarımız özellikle gece uyurken insanların duygularını ve düşüncelerini pozitif manada değiştirebilmektedir.

  Theta Healing fiziksel olarak bir müdahale olmasa da fiziksel sonuçlar doğurmaktadır. Tedavi amaçlı olarak kullanılan bu meditasyon insanların hastalıklardan veya hastalıklı düşüncelerden uzaklaşmalarını da sağlamaktadır. Unutulmamalıdır ki hastalıkların büyük bir bölümü düşüncelerimizden kaynaklanmaktadır. Theta Healing sertifikası alan kursiyerlerimiz bu alanda sıkıntı yaşayan diğer insanlarla iletişim kurarak onlara yardımcı olabilmektedir. 

 • Kimler Katılabilir

  Theta Healing herkes için bir ayrıcalıktır, Kişisel gelişimde biraz daha ileri gitmek isteyen, Ebeveyn ilişkilerinde sağlıklı adımlar atmak isteyen, İş dünyasında sağlıklı ve huzurlu ortam yaratmak isteyen, Nedensiz mutsuzluk yaşayan (ki mutlaka nedeni vardır bunu kök inancınızı belirleyerek çözümleyeceksiniz), Başarı korkusu olan, Nedeni belli olmayan fiziksel sıkıntılar yaşayan, Kısaca kendi yaşamının kontrolünü eline almak isteyen ve daha ileriye gidip insanlara fayda sağlamak isteyen kişiler bu eğitime katılabilir. Kendi gelişimimizi tamamlayıp konuda uzmanlaştıktan sonra Theta Healing Uzmanı olarak bunu meslek haline getirebilirsiniz.

 • Ders İçeriği

  Hazırlanmaktadır……

 • Eğitmen

  Hazırlanmaktadır……

 • Tanıtıcı Video

  Hazırlanmaktadır……

 • S.S.S.

  1. Eğitim Formatınız Nedir?

  Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

  2. Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

  Üst kısımda gördüğünüz ‘’ Hemen Başvur’’ kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktır.

  3. Eğitimlere Nereden Ulaşabiliriz?

  Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

  4. Eğitimlerime Ne Kadar Süre Online Erişim Yapabileceğim?

  Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

  5. Eğitim Videolarını İzleme Sınırım Var Mı?

  Videolarınızı açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. Eğitime kayıt olduğunuz ilk andan itibaren danışmanlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

  6. Sınav Formatı Nedir, Nasıl Gerçekleşir?

  Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

  7. Sınavdan Geçme Notum Nedir?

  60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

  8. Sınava Kaç Kez Girme Hakkım Var?

  Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

  9. Eğitimlerimi Tamamladığımda Herhangi Bir Belge Alacak Mıyım?

  Eğitimlerinizi tamamladığınız programına göre Uluslararası Onaylı veya M.E.B. onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

  10. Sertifikam Ne Zaman Ve Nasıl Gönderilecek?

  Eğitimin süresini doldurup, eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile sizlere gönderilecektir.

  11. Nasıl Ödeme Yapabilirim, Taksit Seçeneği Bulunuyor Mu?

  Ödemeleriniz için Via Akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

  12. Sorun Yaşadığımda Nasıl Destek Alırım?

  Via Akademi’nin genç ve dinamik eğitim danışmanı kadrosuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvur
Back to top of page