Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında Diyetisyen olarak mezun oldum.

Eğitim hayatım boyunca İETT, Medipol Mega Hastanesi ve Medipol Koşuyolu Hastanesinde yetişkinlere ve çocuklara diyetisyenlik hizmeti verdim. Doğa Koleji ve Enka Okulları’nda kurum diyetisyenliği yaptım. Son olarak Enka Spor Okulları’nda atletizm, yüzme ve tenis branşları üzerine sporcu diyetisyenliği yaparak stajımı bitirdim.

Bitirme tezimi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı İstanbul’daki 3 huzurevinde ve 71 yaşlı birey üzerinde beslenme durumlarının saplanması üzerine yaptım.

İlk iş deneyimim ise Farmatek firmasında sporcu beslenmesi ve besin takviyeleri üzerine 6 aylık bir çalışma oldu.

Sonrasında İzmir’de Yaşam Tıp Merkezi adı altında poliklinik diyetisyeni olarak görev yapmaya başladım. İzmir Menemen’de 1 yıllık poliklinik hizmetim boyunca 700 den fazla kişiye danışmanlık yaparak İzmir bölgesinde toplamda 10.000 kg dan fazla kilo düşüşü sağladım.

Sonrasında Prof. Dr. Serdar Kaçar ile birlikte obezite cerrahisi ve beslenmesi üzerine 5 yıl boyunca birlikte çalıştık.
Bu süreç boyunca tüm mide ameliyat, mide botoksu, gastrik bypass gibi cerrahi işlemler olan hastalara danışmanlık yaptım. Ayrıca özel olarak dışarıdan danışan da kabul ettim. Bu süreçte 10 dan fazla bu alanda çalışacak diyetisyen yetiştirdim. Ve binlerce kilo kaybı sağladım.

2020 yılında ise kendi ofisimi açtım. Şu an İzmir Bayraklı’da kendi ofisimde özel danışmanlık vermeye devam ediyorum.

İş hayatı dışında yüzme, fitness, boks, doğa yürüyüşü, fotoğrafçılık yapıyorum. Yemek yapmayı ve gülümsemeyi seviyorum.

Back to top of page