Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi

Dijital Pazarlama Eğitimi + Süpervizyon = 120 Saat

MERHABA!

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi bir markanın, işletmenin, kişinin ya da hizmetin dijital alanda doğru şekilde konumlandırılması için gerekli tüm dijital mülklerin inşa edilmesi, yönetilmesi ve anlamlı şekilde raporlanmasını bilimsel veriler ve teknikler ile kursiyere aktarmayı hedefleyen bir eğitimdir.

Dijital Pazarlama Öğren ve Değişime Ayak Uydur

Devamlı gelişen ve değişmekte olan dijital pazarlama sektörü artık kendini kanıtladı. İlerleyen çağa ayak uydurmak ve bu alanda bir uzmanlık sahibi olmak herkesin düşünceleri arasında.

Tabii ki eğitimi alınmamış bir sektörde uzman olmak hiçte mümkün değil. Koca bir okyanusa benzeyen dijital pazarlama sektöründe boğulmanızı istemeyiz. Yeni başlıyor olmanız veya daha önce bilgi sahibi olmanız benim için fark etmeksizin bugüne kadar yaşadığım bilgi ve tecrübeleri size her noktasına kadar aktaracağımdan emin olabilirsiniz.

Bu noktada edinilen bilgiler sayesinde birçok alanda iş fırsatlarından yararlanabilir ya da kendi işletmenizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitimi ile ilgili aklınızda çok soru olduğunu biliyorum. Kariyerinizi Dijital Pazarlama üzerine kurmayı düşünüyor ve sorularınızın yanıtlarını bulamıyorsanız, sizi de bu eğitime bekliyorum.

Görüşmek dileğiyle.

Şimdi Başvur
 • EĞİTİM SÜRESİ

  120 saatlik eğitim süresi boyunca etkileşimli ders videoları yanı sıra; eğitmenlerle görüşebileceğiniz, interaktif dersler, eğitim programını kapsayan ödevler, staj destekli eğitimleri ile dolu dolu bir öğrenme deneyimi !

 • EĞİTİM YERİ

  Online Eğitim olarak gerçekleştirilecektir.
  Eğitim materyalleri ;
  Elektronik ortama yüklencek olan kitaplar, makaleler ve ders notları
  Kayıtlı video eğitimleri
  Canlı yayın oturumları
  Grup süpervizyonları
  Uygulamalar
  Proje ve Ödevler

 • KİMLER KATILABİLİR ?

  Kariyerini Digital Pazarlama üzerine kurmak isteyen, web sitesinin arama motorlarında en üst sırada yer almasını isteyen, işini bireysel ya da kurumsal düzeyde digitale taşımak isteyen, e ticaret alanında kariyer planlaması yapan, firmaların sosyal medya, pazarlama gibi departmanlarında çalışmak isteyen kişiler, üniversitelerin reklamcılık, işletme, pazarlama, iletişim vb. bölümlerinde okuyan öğrenciler ve digital medyaya ilgi duyan herkes eğitimimize katılabilir.

 • İSTİHDAM ALANLARI

  Kurumsal firmaların pazarlama departmanlarında çalışabilirsiniz. Reklam ajanslarında, e ticaret yapan firmalarda digital pazarlama uzmanı olarak görev alabilirsiniz. Firmaların web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi bölümlerinde yetkili personel ya da yönetici olarak görev alabilirsiniz. Kendi firmanızı digitale taşımak isterseniz web sitesi kurulumundan tutun da sosyal medya etkili içerik üretimine kadar tüm aşamaları kendiniz yönetebilirsiniz.

 • DETAYLI KONU İÇERİKLERİ
 • Mevcut Durum Tespiti, Doküman Toplama ve Değerlendirme
 • Dökümanların Derlenmesi
 • Domain Belirlenmesi ve Teknik Kurulumlar ( Hosting, DNS )
 • WordPress Tema Seçimi ve İçerik Eğitimi
 • Digital İçerik Üretimi
 • Sosyal Medya ve Digital İtibar Alanları Mülk İnşası
 • Google Reklamcılığı (SEM)
 • Facebook ve Instagram Reklamcılığı
 • Search Engine Optimization (SEO)
 • E-ticaret Reklamcılığı
 • İleri SEO Araç ve Teknikleri
 • Google Analytics İle Raporlama
 • Kurulum Eğitimi
 • WordPress Web Sitesi Tasarlanması
 • Sosyal Medya Hesaplarının Tasarlanması
 • Demo Yayın Eğitimi

EĞİTMEN

Kahraman KURUCAN – Mühendis / Dijital Pazarlama Yöneticisi

1980 İzmir doğumlu olan Kahraman KURUCAN, 1999 – 2004 BOUN, CmpE (Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs Mühendislik Fakültesi – Bilgisayar Mühendisliği – Bilgisayar ve Bilgisayarlı Yazılım Mühendisliği Teknolojileri Bölümü) ardından 2005 – 2009 Trakya Üniversitesi (Tekirdağ Ziraat Fakültesi – Ziraat Mühendisliği – Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü) öğrenimlerini tamamladıktan sonra 15 yıldan uzun süredir sürdürmekte olduğu Arama Motoru Pazarlaması alanında çalışmaya başlamıştır.

2009 – 2013 Yılları arasında Google’da reklam ürünlerinin yönetildiği Google Adwords (sonradan Google Ads olarak değiştirilmiştir) departmanında RedPartners reklamlarının stratejilendirilmesi ve desteği konusunda çalışmış bu dönemde 10 Milyon Euro’dan yüksek bir reklam bütçesinin kontrolünü ve stratejilendirilmesini sağlamıştır.

Şu an sadece özel dijital pazarlama projeleri yönetmekte ve dijital pazarlama eğitimleri vermektedir.

Daha detaylı özgeçmiş bilgileri için lütfen aşağıdaki linki ziyaret edin.

Aldığı Eğitimler

 1. Google Dijital Atölye Eğitimleri
 2. Google Web Marketing
 3. Social Media Marketing
 4. Google Web Analytics
 5. E-commerce
 6. Web Content Development
 7. PPC
 8. Analytics Marketing
 9. Programatic Marketing
 10. Online Advertising
 11. Search Advertising
 12. Web Development
 13. Mobile Marketing
 14. Digital Marketing

Verdiği Eğitimler

 1. WordPress
 2. Dijital Pazarlama
 3. Adobe Photoshop
 4. Grafik Tasarım
 5. Sosyal Medya Yönetimi
 6. Sosyal Medya Reklamları
 7. Google Ads Yönetimi

EĞİTMEN

Enes AY – Dijital Pazarlama Uzmanı

1998 İzmir doğumlu olan Enes AY 2013-2017 Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi (Spor Bölümü) ardından 2019 yılında Eskişehir Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (Sosyal Medya Yöneticiliği) bölümüne başlamıştır ve halen öğrenimine devam etmektedir. Bu sırada üniversite hayatının başından itibaren sosyal medya alanında kendini geliştirmeye karar vermiş ve 2 yıldan uzun süredir birçok markanın / işletmenin sosyal medya yöneticiliği görevini üstlenmiştir.
Sosyal medya yönetiminin dışında sosyal medya reklamcılığı ve Grafik Tasarım konusunda da uzman olan Enes AY marka / işletmelere hizmet vermeye devam etmekle birlikte yönetimini üstlendiği markaların dijital alanda büyümesini desteklemektedir.
Şu an sadece özel sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı projelerini yönetmekte ve sosyal medya yöneticiliği ile ilgili eğitimler vermektedir.

Aldığı Eğitimler

Açık Öğretim Fakültesi (Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi)
Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi
Grafik Tasarım Eğitimi
Adobe Photoshop Eğitimi
Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi
Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi
E- Ticaret Eğitimi

Verdiği Eğitimler

Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi
Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Şimdi Başvur

SIK SORULAN SORULAR

 • 1-Eğitimi Nasıl Alıyoruz?

  Eğitimlerimiz etkileşimli ders videolarınızın yanı sıra; eğitmenlerle görüşebileceğiniz interaktif dersler, eğitim programını kapsayan ödevler, staj destekli projeler ve yüz yüze süpervizyon eğitimleri ile dolu dolu bir öğrenme deneyimi ! Dilediğiniz zaman derslerinizi izleyebilir, kaçırdığınız canlı derslerinizin tekrarlarına öğrenci panelinizden ulaşabilirsiniz.

 • 2-Sertifikalarımız E-devlette Görünüyor Mu?

  Evet, eğitimi tamamladığınızda sertifikanız adresinize ıslak imzalı ve basılı olarak kargo ile gönderilmektedir ve belge size ulaşır ulaşmaz e devletinizden sorgulatabilirsiniz.

 • 3-Online Dersler Ne Sıklıkta Oluyor?

  Eğitmenlerimiz her 2 haftada bir sizlere canlı dersler açıyor böylece sormak istediğiniz soruları rahatlıkla sorabilir ve eğitmeniniz ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte interaktif bir eğitim sürecinden geçebilirsiniz.

 • 4-Sınavlar Nasıl Oluyor, Başarısız Olursam Telafisi Var Mı?

  Sınavlarınız online, çoktan seçmeli ve teorik sınavlar olarak yapılıyor ve evet olur da başarısız olursak sınavlara 3 defa katılma hakkınız bulunuyor.

 • 5-Canlı Dersler Hangi Saatlerde Oluyor, Katılamazsam Ne Olur?

  Canlı derslerimiz siz öğrencilerimiz gün içerisinde müsait olamayabilirsiniz diye akşam saatlerinde yapılıyor, eğer saatinde katılamazsanız sisteminize kaydediliyor sonradan izleyebilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız dersin telafisini ücretsiz olarak eğitim danışmanlarından talep edebiliyorsunuz.

 • 6-Sertifikam Elime Ne Zaman Ulaşır?

  Eğitim sınavınızı başarı ile tamamladıktan 15 gün sonra sertifikalarınız adresinize kargo ile gönderilmektedir.

 • 7-Eğitimi Tamamladıktan Sonra Dersleri Tekrar Etmek İstersem Nasıl Oluyor?

  Eğitim panellerinizi talep ettiğiniz müddetçe ücretsiz olarak uzatabilirsiniz böylece her istediğinizde ders videolarınıza ulaşabilirsiniz.

 • 8-Eğitim Süresi Boyunca İrtibatta Olabileceğim Birisi Var Mı?

  Her öğrencimiz için eğitmenlerimiz dışında alanında profesyonel Uzman Eğitim Danışmanlarımız bulunuyor, böylece eğitimde kendinizi asla yalnız hissetmiyorsunuz.

 • 9-Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

  Ödemeler konusunda peşin ödeme, kredi kartı ile ödeme, taksitli ödeme gibi seçeneklerimiz bulunuyor. Bütçenize en uygun ödeme planı ne ise sizlere o şekilde yardımcı oluyoruz.

 • 10-Eğitim Sonunda İş Bulma Konusunda Yardımcı Oluyor Musunuz?

  Eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz dilerlerse CV lerini Via Akademi CV bankasına yükleyebilir böylece işverenler internet sitemizden mezun öğrencilerimize ulaşabilirler. Ayrıca bazı eğitimlerimizde eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize staj imkanları da sunuyoruz.

LİSANS VE AKREDİTASYONLAR

Back to top of page